Pagina 1 van 1

Bijtelling Mégane 1.5d vanaf 1 januari 2013

Geplaatst: 22 aug 2012 14:38
door WannabeMeganeFan
Hallo Renaultfans,

Zoals bekend is de nieuwe Mégane als leaseauto een groot succes, als gevolg van 90gr CO2-uitstoot en 14% bijtelling. Nu zijn er geruchten dat Renault werkt aan 2 gram minder uitstoot. Ik kan me voorstellen dat het voor Renault van groot belang is om de Mégane in de 14%-categorie te houden, ook na 1 januari 2012. Anders komt er na de huidige Nederlandse verkooppiek een flinke dip. Voor de duidelijkheid: met de huidige uitstoot valt hij na 1 januari in de 20% en is hij niet meer MRB/BPM-vrij.

Kan iemand bevestigen dat Renault er inderdaad naar streeft om de uitstoot per 1 januari te verlagen? En is het realistisch dat dat gehaald wordt?

Ik ben zeer benieuwd naar antwoorden.

Re: Bijtelling Mégane 1.5d vanaf 1 januari 2013

Geplaatst: 22 aug 2012 16:03
door Pleiades
Ik denk van wel. Hebben ze bij de Twingo ook gedaan, daar volstond een spoiler al om 2gram lager uit te komen. Ik denk dat de kans groot is dat Renault wel gaat zakken naar 88 gram met de Megane.