Pagina 1 van 1

Dakraam spontaan geklapt

Geplaatst: 30 jan 2014 21:16
door Reinout
Vandaag plofte plots het dakraam spontaan. Best spannend zo tijdens het rijden - een behoorlijke klap! Ik reed niet in de buurt van andere auto's en er ligt ook geen baksteen in de auto die 'een vogel heeft laten vallen'.

De dealer geeft aan dat dit geen bekend probleem is en dat het iets externs geweest moet zijn (dus die vogel met een baksteen :? ). Ik las echter op dit forum dat het dakraam wel eens vaker 'spontaan' klapt.

De auto is nu bijna 3 jaar oud, en buiten garantie. Zijn er meer gevallen bekend - dat ik toch Renault hierop kan aanspreken? Volgens mij was het een materiaal fout die met het temperatuur verschil van (matige) vorst en een warme (20 graden) binnenzijde.

Als mensen hier ervaring mee hebben hoor ik het graag.

Re: Dakraam spontaan geklapt

Geplaatst: 31 jan 2014 00:02
door demi

Re: Dakraam spontaan geklapt

Geplaatst: 31 jan 2014 11:06
door WillemS
Die dakramen zijn gemaakt van "gehard glas" dat harden gaat met hitte gepaard. Zijn de ruiten klaar dan zit er in het glas een grote spanning, een kle…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.