Pagina 1 van 1
abs kapot Renault Megane
Geplaatst: 04 jun 2009 10:58
door Jordkort
Ik heb een storing in mijn abs systeem. Het abs lampje brand samen met mijn remlampjes. Nu heb ik hem laten nakijken bij de garage. Ze zeggen dat de aansluiting van de kabels op de abs computer veroest/ kapot is en dat ik zowel de computer als de kabels moet vervangen. Dit kost ongeveer 1400 euro. Aangezien mijn Megane uit 1999 komt weet ik eigenlijk niet of ik dit nog wel waard vind. Is het verstandig om zonder ABS door te rijden en komt mijn auto volgend jaar door de keuring? Wat adviseren jullie?
Geplaatst: 11 jun 2009 23:14
door Rossy
De auto komt zo niet door de keuring.
Kijk ook eens voor een tweedehands ABS computer en bedrading.
Kan je een leuk stuk schelen in kosten.
Auto inruilen kan ook, al valt hij net buiten de sloopregeling
Antonio.
Geplaatst: 12 jun 2009 08:53
door Ep Woody
Als het je alleen om de APK gaat, is er ook een truc die ervoor zorgt dat je ABS lampje even oplicht, en weer uitgaat.
Namelijk de draad naar het lampje verbreken en verbinden met het olielampje. Zo gaat hij tijdens het starten aan, en nadat de auto gestart is, weer uit.
Geplaatst: 12 jun 2009 18:59
door mechanic
bekend probleem van de auto.
als deze verder in goede staat verkeerd, en er goed uitzit, en je van plan bent er mee door te rijden is het wellicht de moeite waard hem te repareren.
zoals hierboven gezegd wordt is inderdaad een prima oplossing. er zijn genoeg oudere auto's zonder abs, dus zo mee doorrijden kan ook prima.