Pagina 1 van 1

CD wisselaar in Cabasse auditorium

Geplaatst: 04 mei 2013 22:30
door Stefang
Hallo,

Ik heb een Renault Vel Satis 3.5 V6 uit 2005 met een Carminat Cabasse auditorium navigatie en audiosysteem.
Daarin zit een CD-wisselaar, waarmee je aan de voorkant op het dasboard/bedieningspaneel 6 CD's kunt laden.
Van de ene dag meldt de CD wisselaar een fout bij het lezen van CDs. Ik heb ze alle 6 eruit gehaald, andere CD geprobeerd en stofzuiger op de openeing gezet, maar heeft niet geholpen.

De dealer stelt voor de unit te laten uitbouwen en voor onderzoek op te sturen naar een gespecialiseerd bedrijf (EBK in Zeewolde). Dan ben ik mijn audio (en navigtie?)systeem 2 weken kwijt en weet ik bovendien niet of het ueberhaupt kan worden gerepareerd.

Heeft iemand een suggestie wat ik het beste kan doen? Is er misschien een ander bedrijf waar ik heen kan rijden (woon in het Gooi) en waar ze een eerste onderzoek kunnen doen terwijl ik er op wacht? EN wat te doen als de CD-wisselaar niet meer gerepareerd zou kunnen worden?

Re: CD wisselaar in Cabasse auditorium

Geplaatst: 05 mei 2013 11:20
door WillemS
Vaak is het zo dat de lens vervuild is. Op Youtube zijn filmpjes te vinden waarin duidelijk uitgelegd wordt hoe je die lens zelf kunt reinigen.
mvg WillemS
p.s. zoek bv op cd lens cleaning, dvd lens cleaning enz. enz.

Re: CD wisselaar in Cabasse auditorium

Geplaatst: 08 mei 2013 11:33
door Stefang
Willem, dank je voor de tip. Ik heb verschillende filmpjes op YouTube bekeken, varierend van invoeren van CD met opgeplakt reinigingsmateriaal tot ope…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.