Pagina 1 van 1

Sensor automaat

Geplaatst: 10 feb 2016 20:55
door Brenda75
Hallo allemaal, ik heb sinds 2 weken een Twingo 1.2 quickshift uit 2002 en heb al meteen problemen met een lampje met golfjes erin wat te maken heeft met een storing van de automaat. Hij gaat uit zichzelf voor het stoplicht van automaat naar neutraal. Ook valt als dat lampje gaat branden de snelheidsmeter weg. Nu heb ik hem laten uitlezen en geeft die inderdaad een storing in een sensor (bij de versnellingsbak) wat dus inderdaad te maken heeft met de automaat. Weten jullie misschien wat de (gemiddelde) kosten hiervan zijn om deze te laten maken bij een garage? En kan je die sensor ook zelf bestellen (en waar) en in de Twingo laten zetten (door een handig iemand)? Groetjes Brenda

Re: Sensor automaat

Geplaatst: 11 feb 2016 17:16
door Mathijs
Weet je ook welke sensor ?

Heb zelf wel eens een druksensor vervangen, maar dat was een R25 en geen Twingo. Geen moeilijke klus, al heeft de R25 een in de lengterichting geplaatste motor en moest ik dus een flink end onder de auto kruipen. Een Twingo heeft een dwarsgeplaatste motor, wat dat betreft zou dat een voordeel kunnen zijn. :?

Maar het zou ook je snelheidsmeter sensor kunnen zijn :think:

Re: Sensor automaat

Geplaatst: 11 feb 2016 17:43
door Brenda75
Dankjewel voor je bericht Mathijs! Ja het is inderdaad de sensor. Vanmorgen even de auto laten uitlezen en ze noemen het op mijn offerte de uit-in sne…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.