Pagina 1 van 1

blower linkerzijde doet het niet

Geplaatst: 29 nov 2007 20:45
door proza
Bij onze Twingo 1997 blijkt dat aan de linkerzijde de ventilatie blower welke je kan richten op het raam niet werkt. Zet ik in het midden en rechts alles dicht hoor je het alleen hard te keer gaan achter/in het dashboard. Dus denk ik zelf dat er een slang los ligt aan de linker zijde. Is zoiets goed zelf te verhelpen door het dashboard te openen en de slang weer te koppelen?

Kan iemand me een tip geven hoe ik een start kan maken voor deze fix. Middels een garage handboek oid.. :lol:

Geplaatst: 01 dec 2007 20:29
door henny
Hallo Proza,
Effe "op je kop" onder het dashboard kijken, je kan dan wat ventilatie pijpen zien, misschien is het dan al duidelijk wat het probleem is.
Het ventilatie-uitstoom-regel-klep is uit dashboard te krijgen dmv een klik verbinding. voorzichtig want het breekt snel! Als het dashboard gedemonteerd moet worden, dan even zoeken via search naar eerdere topics.
Succes
Henny

Geplaatst: 02 dec 2007 14:24
door proza
Het is inmiddels duidelijk waarom het niet werkte. Het mechanisme voor het open- en dichtdraaien van het blower gat functioneert niet meer. Dit was e…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.