Pagina 1 van 1

Ontwaseming werkt niet kachel wel

Geplaatst: 08 okt 2009 21:35
door meppel
Beste allen, sinds enige tijd werkt de ontwaseming (twingo) op de voorruit niet meer en de dealer geeft aan dat de klep defect is.
Echter hiervoor moet het dashboard er in het geheel voor uit en dat gaat al snel in de paar honderd Euro kosten.
Een elektrische kachel op het dashboard is goedkoper
Nu is mijn vraag, is het eenvoudig om bij deze klep te komen, kan de klep ook gerepareerd worden, kan de klep op andere wijze in de juiste stand worden gezet (geforceerd) stang, perslucht o.i.d. of zijn er andere oplossingen / ideeen om dit op te lossen.

Alvast bedankt voor jullie medewerking

Geplaatst: 09 okt 2009 17:14
door mechanic
Zoals je zelf al aangeeft, is er moeilijk bij te komen gezien het dashbord er gedeeltelijk uit moet.
Als je de boel gedemonteerd hebt, en je bent bij de klep, waarom zou je dan moeilijk doen met andere oplossingen als je gewoon voor een aantal tientjes een nieuwe erin kan zetten. Dat is de beste oplossing..

Geplaatst: 09 okt 2009 19:59
door meppel
Is de klus dan eenvoudig te doen, zie het nog niet zo zitten om alles los te halen.