Pagina 1 van 1

Bijrijdersdeur alleen van binnen nog te openen

Geplaatst: 06 feb 2011 22:24
door Worship79
Hoi,

Allereerst even voorstellen :) Halim Amzika uit Berkel-Enschot (bij Tilburg), 31 en gek op autorijden :D

Mijn vriendin rijdt een Twingo uit 2000, zonder electrische deurvergrendeling. Ouderwets met de sleutel openen dus :wink:

Het portier aan bijrijderszijde gaat sinds kort alleen nog van binnenuit open. Hij is ook niet meer op slot te doen, niet met de sleutel en ook niet met de deurknop. Aangezien hij van buiten niet open kan geen probleem, maar om nou de rest van het jaar 'Dukes of Hazzard' stijl in- en uit te stappen... :lol:

Ik heb het deurpaneel vanmiddag even verwijderd, maar het is daarbinnen slecht zien. Omdat ik weg moest het slot nog niet gedemonteerd om te bekijken. Met de hand voeldende kwam ik niet direct gekke dingen tegen.

Graag tips/advies hoe (en of dat wel kan) dit slotje een beetje makkelijk te verwijderen is en wat de oorzaak van het niet meer openen/op slot kunnen doen kan zijn.

Alvast bedankt!

Re: Bijrijdersdeur alleen van binnen nog te openen

Geplaatst: 07 feb 2011 23:17
door henny
Je bent al een aardig eindje op weg! Als het deurpaneel er af is, kan je idd bij het slotje. Het slotje zit vast met een schuif clip. Maar begin eerst om wat WD40 in/op het slot te spuiten, misschien gaat het helpen.
grt Henny

Re: Bijrijdersdeur alleen van binnen nog te openen

Geplaatst: 08 feb 2011 17:47
door Worship79
Dank je, Henny! Ik was gisteravond nog even bezig en na demontage van het hele mechanisme bleek al gauw dat het heveltje van de binnengreep ook de eni…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.