Pagina 1 van 1
Winterbanden
Geplaatst: 03 jul 2016 22:18
door lagunaphIII
iemand enig idee wat een handig moment is om nieuwe winterbanden te kopen?
Maw: zijn ze nu extra goedkoop of juist als de winter er weer aan komt?
Re: Winterbanden
Geplaatst: 05 jul 2016 18:25
door guy janssens
Ik bestel winterbanden meestal eind augustus - begin september. Keuze genoeg dan. Internet autobanden kopen is nog goedkoper. Moet je ze alleen nog maar op de velg krijgen. Sommige bandenboeren werken voor een vergoeding 12,50 tot 25 euro per band.
Re: Winterbanden
Geplaatst: 07 jul 2016 00:55
door Coelacanth
Echt niet later, want alle leaserijders krijgen zo rond eind sept al een email om afspraak te maken voor bandenwissel (als winterbanden in het leasepakket zit uiteraard)
Re: Winterbanden
Geplaatst: 14 okt 2016 10:10
door mve
Ik heb een setje in de aanbieding inclusief stalen velgen. Mogen weg tegen een mooi bod

Re: Winterbanden
Geplaatst: 23 okt 2016 10:27
door lagunaphIII
Welke velg- en bandenmaat?
Re: Winterbanden
Geplaatst: 08 dec 2016 00:42
door ap1
Heb winter tact 185 55 15 gekocht. 4 stuks voor 137 euro, omslaan 50 euro.
bevallen zeer goed, kwamen ook goed uit in de test vooral met nat weer en sneeuw
Re: Winterbanden
Geplaatst: 08 dec 2016 07:58
door Pleiades
Zou ik nooit aan beginnen. Dat zijn opnieuw gecoverde banden.
Re: Winterbanden
Geplaatst: 08 dec 2016 20:27
door ap1
klopt zijn gecoverd. michellin en continental worden ervoor gebruikt komen uit duitsland met de strenge bandeneisen
http://www.autobandentest.com/web/pages ... tact/wt-81
bevallen goed onder de clio 15dci
Re: Winterbanden
Geplaatst: 09 dec 2016 00:09
door Coelacanth
Heb een Captur in de XMod uitvoering. Deze hebben zgn. "extra grip" banden. Binnenkort afspraak bij Kwikfit voor de winterbanden. Zou dat nog een speciale winterband vereisen ?
Re: RE: Re: Winterbanden
Geplaatst: 09 dec 2016 00:43
door Thomas84
Coelacanth schreef:Heb een Captur in de XMod uitvoering. Deze hebben zgn. "extra grip" banden. Binnenkort afspraak bij Kwikfit voor de winterbanden. Zou dat nog een speciale winterband vereisen ?
Dat zijn als het goed is all-season banden, een compromis tussen zomer en winterbanden. Je kan gewoon winterbanden erom laten leggen.
Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk