Pagina 1 van 1

Geen turbodruk renault scenic 2004

Geplaatst: 18 apr 2013 20:56
door ScenicTuner
[renault scenic 2
2004
1.9dci 130pk

Hallo mijn naam is Jonathan,vandaag reed ik met mijn geweldige scenic effe naar de winkel met de vriendin, in het opgaan
Geen enkel probleem,in het terugkomen ook niet totdat ik in derde een redelijke stijle bergop opreed , alles ging goed turbo deed het prima enzo , ik kwam de berg over geef wat gas bij en voelde meteen dat er iets mis was :think: , ik had plots geen vermogen meer , niets meer ik krijg geen melding op het daschboard of dergelijke , ik had voorheen nooit problemen met de turbo , ik heb nu juist 180000km gereden en nog niets van olie verbruikt ,nog steeds 6boletjes zoals het hoord,normaal hoor ik de turbo altijd fluiten bij gas geven , sinds vandaag Nietmeer,ik kan mij niet voorstellen dat zomaar ineens de turbo uitvalt zonder enige symptomen vooraf , olieverbruik , achteraan roken enzo . De mijne heeft dat nooit gdn en nu nog steeds niet . Hmmmmm ik word gek van dit probleem . Bij 2500 toeren krijgt ie precies wel terug wat vermogen maar is ook niet alles .

Wat kan dit zijn echt niet leuk . Groeten Jonathan

Re: Geen turbodruk renault scenic 2004

Geplaatst: 19 apr 2013 07:58
door Scenic2000
Beste , controleer eens alle vacuum slangetjes .
Zeker die rechts aan caterventilatie naar inlaatbuis, deze gaat over het kleppendeksel met een steun .
door olie wordt het darmpje slap en verliest vacuum .
Mvg Kurt
In bijlage nummer 9 slang en nummer 6 elektroklep moet trillen .

Re: Geen turbodruk renault scenic 2004

Geplaatst: 19 apr 2013 08:56
door ScenicTuner
Hallo de scenic gaat seffes binnen bij renault deze morgen wagen gestart , nog steeds geen turbo , toch reed de scenic vlot in snelheid , autosnelweg …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.