Pagina 1 van 1

Oplopend toerental bij overschakelen, vooral 1,2, en 3 versnelling

Geplaatst: 17 apr 2019 00:04
door cordesweg
Misschien dat iemand zegt, dat heb ik ook gehad?

In februari heb ik mijn motor gewisseld. De nieuwe motor draait goed en de auto rijd zalig. Maar bij het optrekken stijgt het motor toerental tijdens het overschakelen terwijl ik het gas wel los laat. Ikzelf dacht, vacuums lang vergeten maar kan er niet achterkomen waar. Want alles slangen zitten op hun plek. Bij ineens gasgeven hoor je ook dat er ergens valse lucht word getrokken. Vooral bij gas loslaten. Beetje een turbo geluid terwijl ook niet aanwezig is.

Wie weet, heeft iemand hier het antwoord of een hint?


Het betreft een Megane 2, K4M 1.6 16v

Re: Oplopend toerental bij overschakelen, vooral 1,2, en 3 versnelling

Geplaatst: 17 apr 2019 00:07
door cordesweg
Even aanvullen. Distributie, bougies, alles is zo'n beetje vervangen. Hij trekt ergens valse lucht maar kan niet vinden waar

Re: Oplopend toerental bij overschakelen, vooral 1,2, en 3 versnelling

Geplaatst: 17 apr 2019 09:59
door A110
Daarvoor hebben wij in de werkplaats een rookmachine aangeschaft. Hiermee kunnen we rook in het inlaatsysteem zetten en zo zien waar er ergens een (kl…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.