Pagina 1 van 1

Renault megane cc II gekocht aantal vraagjes

Geplaatst: 03 mar 2013 10:00
door benidorm
Model/uitvoering : Megane cc II
Bouwjaar : 2005
Brandstof : Benzine

Dag mensen,

Ik heb een 2 maanden geleden een Renault megane cc II gekocht met garantie. Deze bevalt prima, alleen zijn er een aantal puntjes waar ik niet helemaal tevreden over ben. Ik kan er natuurlijk gewoon mee terug maar misschien heb ik het wel zo opgelost.

- Het knopje van de stoelverwarming schiet terug, het is onmogelijk om dit aan te zetten heeft iemand hier ooit meer last van gehad?
- Het schakelen gaat ontzettend los, hij zit goed in de versnelling en schiet er niet uit maar de pook kan ik helemaal bewegen. (bij mijn vorige auto zat dit er gewoon strak in)
- Wanneer ik wegrijd bij het parkeren moet ik veel sturen en dan hoor ik ooit een geluid alsof een veer ergens tegenaan komt, het is een klank met een echo zoals een gitaarsnaar.

Ik hoop dat jullie mij hiermee kunnen helpen. Alvast bedankt.

Re: Renault megane cc II gekocht aantal vraagjes

Geplaatst: 03 mar 2013 16:35
door mechanic
De knop van de stoelverwarming, is dit niet een knop die zoiezo automatisch terug komt, en met een 2e keer drukken weer uit staat? Kan me deze knopjes even niet voor de geest halen. Als het echt niet werkt, gewoon garantie en terug gaan.
Enige speling op de pook is normaal bij deze auto's. Zolang het schakelen goed gaat en deze niet uit de versnelling schiet zal dit ook niet onder garantie vallen gok ik.
Je bijgeluid klinken me als veerpootlagers die bijgeluid maken. Bekend probleem bij de megane/ scenic II modellen.

Re: Renault megane cc II gekocht aantal vraagjes

Geplaatst: 04 mar 2013 17:52
door benidorm
Hoi Mechanic,

Bedankt voor je reactie!
Nee het knopje van de stoelverwarming aan de bestuurderskant werkt wel, dan ga ik hier sowieso mee terug.
Dat speling normaal is kan ik me voorstellen maar is er iets aan te doen? want het schakelt minder fijn.

Re: Renault megane cc II gekocht aantal vraagjes

Geplaatst: 04 mar 2013 17:54
door mechanic
Het zal in je schakelpook huis zitten. Je auto schakelt via kabels, welke niet af te stellen zijn.
Eventueel kan het schakelpook huis vervangen kunnen worden, maar zonder garantie dat het beter is. Overleg met je garage eens of dit onder garantie valt.

Re: Renault megane cc II gekocht aantal vraagjes

Geplaatst: 04 mar 2013 17:58
door benidorm
Oke, of het onder de garantie valt is voor mij een tweede. Als ik er met niet al te veel geld weer fijn mee kan schakelen is dit voor mij een goede oplossing. Bedankt voor je reactie.