Pagina 1 van 1

Renault Megane 1.6 BJ2000 schokt en stoot

Geplaatst: 05 jan 2014 14:07
door spinxteren
Hallo auto-kenners!
Sinds 3 dagen doet mijn trouwe autootje erg raar. Hij start zonder problemen maar na 300 meter rijden loopt het toerental drastisch terug en slaat de motor af. Starten gaat dan erg moeilijk en duurt vaak een aantal minuten. Als de motor weer aanslaat hort en stoot de auto flink. Het toerental loopt, zonder extra gas te geven, ineens op of zakt weer tot onder de 500 toeren.
Als de motor eenmaal warm gedraaid is, eigenlijk geen verdere problemen meer al heb ik het idee dat hij bij hogere snelheden (>100km/h) ook iets hoger in de toeren zit.
Ik heb dit forum al goed door gelezen en kom tot de conclusie dat het of in de bobine kan zitten, of dat 1 cilinder is uitgevallen, of dat er iets is met de benzine-injectie. Het feit dat hij de eerste 300 meter zonder problemen rijdt duidt er denk ik op dat de brandstof die in de motor aanwezig is, eerst wordt opverbruikt (??)

Iemand een suggestie?

Alvast bedankt, groeten Sjoerd

Re: Renault Megane 1.6 BJ2000 schokt en stoot

Geplaatst: 05 jan 2014 15:49
door spinxteren
Het is trouwens een benzineauto...