Pagina 1 van 1

Zelf sleutelkaart repareren

Geplaatst: 08 jul 2019 22:20
door sheltiekim
Beste Renault
1totaal.jpeg
rijders,
Bij mij was de sleutelkaart defect van mijn Megane, de centrale vergrendeling werkte wel maar bij het starten werd de kaart niet herkend. Na speurwerk blijkt dat de responder in de kaart vaak een los contact heeft. Ik heb een foto reportage gemaakt over hoe dat zelf te kunnen maken. Natuurlijk doe je het wel op eigen risico.
Bij mij werkt de kaart weer volledig.
Succes en groet René (Sheltiekim)

Re: Zelf sleutelkaart repareren

Geplaatst: 09 jul 2019 12:02
door demi
Hetgeen wat u aangeeft als positie voor de "transponder" is feitelijk de plek waar de antenne-kring van de kaart zit voor de "communicatie ontvangst voor de code van de ECU" dit onderdeel is soms één van de oorzaken van slecht functioneren maar niet altijd. er zijn meerdere plekjes op de kaart die een probleem veroorzaken van "KAART NIET HERKEND"
46357-keyecu-a-distance-key-board-carte-a-puce-pour-renault-megane-scenic-2005-2006-2007-2008-433-mhz-pcf7947.jpg
De transponder ziet er als volgt uit (zie onderstaande foto) en daarin worden de code gegevens in opgeslagen en uitgewisseld met de ECU
wuxv5v0kuez695.jpg
Maar goed, voor zover de uitleg, maar als uw kaart volgens uw reparatie principe het nu weer perfect doet :thumb: klasse oplossing voor de 'handyman' maar let op.... dit geld niet voor alle kaarten

Re: Zelf sleutelkaart repareren

Geplaatst: 09 jul 2019 12:50
door sheltiekim
Dank je voor de correctie, dat is het leuke aan het forum.
Samen onderweg naar beter.
Groet René