Pagina 1 van 1

Afstandsbediening sleutel bijmaken

Geplaatst: 16 jun 2021 16:10
door Juanchi68
Beste forumleden, mijn excuses mocht dit al 100x gevraagd zijn.
Ik heb een Twingo uit 2001 waarvan ik de startonderbreker al heb laten verwijderen.
Nu doet de afstandsbediening van de sleutel het steeds vaker niet dan wel.
Ik heb best veel bedrijven gebeld maar niemand doet hier iets mee zover.
Is er iemand die weet hoe ik aan een nieuwe afstandsbediening kan komen? Mag ook in de vorm van
sleutelhanger zijn.
Als het signaal gekopieerd moet worden zendt hij die zo nu en dan wel uit.
Alvast bedankt voor het meedenken
Groetjes Juan

Re: Afstandsbediening sleutel bijmaken

Geplaatst: 18 jun 2021 11:11
door Valkenet
Goedendag,

Zit erop deze sleutel nog een rood ledje ??
Als deze niet brand bij het indrukken dan is er vermoedelijk een soldering in de sleutel los.
Sleutel open maken en dan kun je het zo zien. Als de soldering los is, even opnieuw solderen en dan zou de sleutel weer moeten werken.

Groet Martin

Re: Afstandsbediening sleutel bijmaken

Geplaatst: 18 jun 2021 18:00
door Juanchi68
Thnx Martin,
Ik heb het idd gesoldeerd maar in het begin deed ie het prima maar nu weigert ie vaak. Als ik ‘m dan uit elkaar haal en weer in elkaar doet ie het weer een dag. Het zou fijn zijn als het signaal gekopieerd zou kunnen worden voordat ie er helemaal mee stopt

Re: Afstandsbediening sleutel bijmaken

Geplaatst: 19 jun 2021 19:55
door Valkenet
Je zou het eens bij Carlock systems te Sleeuwijk kunnen proberen.

www.carlocksystems.com

Groet Martin

Re: Afstandsbediening sleutel bijmaken

Geplaatst: 19 jun 2021 19:56
door Juanchi68
Ga ik doen. Thnx

Re: Afstandsbediening sleutel bijmaken

Geplaatst: 20 jun 2021 08:27
door larsdijkstra 16v
Garage Willy van Lankveld in Volkel is ook een hele goede, veel kennis van Renault en de diverse sleutels

Re: Afstandsbediening sleutel bijmaken

Geplaatst: 20 jun 2021 09:18
door Juanchi68
Top thnx

Re: Afstandsbediening sleutel bijmaken

Geplaatst: 20 jun 2022 13:58
door Vertrokken - 41943
Hoi!

Bij de koop van mijn Twingo 1 zat er slechts 1 sleutel met afstandsbediening bij. Nu wil ik graag een tweede sleutel met afstandsbediening, zodat ik een reservesleutel heb, mocht ik de sleutel niet meer kunnen vinden.

Ik ben al bij 2 sleutelmakers geweest, en zij hebben mij naar de Renaultdealer doorverwezen, omdat deze sleutelmakers geen infrarood-afstandsbedieningen hebben. Bij de Renaultdealer kost het bijmaken van de sleutel 250 euro. Een andere autosleutelmaker dacht dat een sleutel zonder afstandsbediening zou werken, maar de startblokkering is aan de afstandsbediening gekoppeld. Dus dat gaat niet werken. Tot slot heb ik een autobedrijf opgebeld, die ook op YouTube filmpjes heeft. Maar ze hadden geen enkel idee of ze een sleutel bij konden maken, daarvoor moest ik langskomen, maar dat bedrijf zit voor mij niet in de buurt.

Hoe is nu het issue van de topic starter opgelost? En aangezien we een jaar verder zijn, zijn er nog meer ideeën en tips?

Re: Afstandsbediening sleutel bijmaken

Geplaatst: 20 jun 2022 17:05
door mechanic
Forumlid me chip kan de startvergrendeling uit de ecu halen, dat scheelt al een hoop gedoe.