Pagina 1 van 1

Gaan bagagerek en panoramadak samen?

Geplaatst: 04 dec 2011 20:30
door Harm
IMG_4134.JPG
Model/uitvoering : Megane II Grandtour met glazen panoramadak
Bouwjaar :2008

Voor mijn Megane II Grandtour met glazen panoramadak wil een bagagerek kopen, zodat in de vakanties de bagage goed achterin blijft met remmen en niet op de kinderen terecht komt. Nu lees ik op internet dat een bagagerek en een panoramadak niet samen kunnen.

Heeft iemand ervaring met een bagagerek of net in een Grandtour? En/of weet iemand waarom dit wel of niet samen zou kunnen met een panoramadak?

Alvast bedankt!

Re: Gaan bagagerek en panoramadak samen?

Geplaatst: 09 dec 2011 20:33
door Estate2008
Er moeten van die plastic kapje in het plafond zitten om dat rek in te haken. Zonder deze kan je het idd niet bevestigen. Maar de dealer kan je dit vertellen, en als je nou het onderdeel op kenteken besteld en je bij het ophalen vraagt of ze even willen laten zien hoe dit werkt ;-).

Wat ik zelf doe is bij het niet gebruiken van de afdekking is alle drie de hoofdsteunen helemaal omhoog.

Re: Gaan bagagerek en panoramadak samen?

Geplaatst: 09 dec 2011 21:53
door Rossy
Het bagagerek wordt verkocht als accessoire en is dus niet op kenteken te bestellen.
Door de andere dakconstructie (dikkere en stevigere dakbogen) is …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.