Pagina 1 van 1

Aankooptips/-adviezen

Geplaatst: 20 mei 2008 20:27
door Marcel D
Hallo,
wij overwegen sterk om een Avantime aan te schaffen en wel een 2.0 Privilege.
De ervaringen met een Avantime op internet zijn echter nogal wisselend, van zeer enthousiast tot bijna failliet.
Kan iemand ons vertellen waar we zeker op moeten letten bij aankoop en wat het reguliere onderhoud is voor een 2.0 Avantime? Alle reacties zijn meer dan welkom!
Groet.

Geplaatst: 20 mei 2008 21:45
door renault15.17
Zoals bij elke gebruikte auto is het goed om na te gaan of er onderhoudhistorie bekend is. Hieruit kun je vaak wel afleiden hoe er met de auto is omgegaan. Bij de Avantime is het belangrijk dat het reguliere onderhoud (goed) is uitgevoerd.

Het onderstel is redelijk probleemloos (= gelijk aan Espace III), alhoewel de remmen en banden vaak wat meer slijtage vertonen (door het hogere gewicht). De motoren zijn eigenlijk ook prima mits goed behandeld. Elektrische en electronische storingen lees je nog wel eens over maar daar heb ik geen ervaring mee. Wat wel belangrijk is om te weten is dat de specifieke onderdelen (sierlijsten, interieurdelen, carrosserie, ed.) behoorlijk duur zijn.

Inmiddels zijn alle Avantime's meer dan 5 jaar oud en moet de distributieriem vervangen zijn. Let daar op want dat is een dure onderhoudsbeurt.

Geplaatst: 20 mei 2008 22:46
door mechanic
enige aankoop tip is: laten staan die rommel! :wink:

even zonder gekheid, deze auto's zijn echt gruwelijk duur in onderhoud, veel ellende met electronica.…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.