Pagina 1 van 1

Licht in deze donkere dagen

Geplaatst: 15 nov 2011 18:43
door Valkenet
Hallo Avantime vrienden,

De donkere dagen zijn weer aangebroken, en zie weer genoeg voertuigen rondrijden waar een koplamp of achterlicht niet van werkt.

Nu hebben auto’s met Xenon verlichting daar niet zo veel last van, maar de lichtopbrengst gaat door de jaren heen wel achteruit.


Om een Xenon lamp te vervangen moet je wel een beetje handig zijn.

Ik heb hier een werkinstructie voor gemaakt waar stap voor stap in beschreven staat hoe men dit kan doen.


Wist u trouwens dat een Avantime 4 Achterlichten heeft. In de grote Driehoek zit achterlicht ocm remlicht, in de smalle strook ernaast zit alleen achterlicht.

Valt dan dus een lampje uit heb je altijd nog een reserve.

TIP. :thumb:
Om te weten of je koplampen nog branden: kijk bij een verkeerslicht eens naar de achterkant van je voorganger. Je kunt dan goed zien of beide lampen branden.

De achterlichten controleer ik elke dag als ik mijn ramen droog trek.


Veel veilige en “lichte” dagen, :thumb:


Met vriendelijke groet,

Martin Valkenet

Re: Licht in deze donkere dagen

Geplaatst: 18 nov 2011 21:44
door AriePraat
bij mij is een van de koplampen al eens vervangen wegens vocht en later in de maand het totaal uitvallen van de verlichting
dat was een duur geintje...

Re: Licht in deze donkere dagen

Geplaatst: 20 nov 2011 18:06
door DS21
Beste Avantimers,

N.a.v. de presentatie en de uitleg van Martin heb ik ook mijn D2S-xenon-verlichting vervangen.
Het blijkt een simpel klusje (half u…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.