Pagina 1 van 1

Elektrisch probleem (startonderbreker?)

Geplaatst: 04 nov 2019 17:07
door avantimenu
kreeg de laatste weken steeds meer storingen: een piep met de service"hartslagmeter" en meteen stilvallen. (Avantime V6 Automaat) Dan soms wel, soms niet herstarten (startmotor draait wel!) Bij uitlezen niets gevonden! Daarna ook een accu-waarschuwing en om de paar honderd meter stilvallen; startonderbrekerlampje knippert dan snel. Nieuwe accu erin en de massakabel naar het chassis schoongemaakt en de connectoren in de Engine connection unit achter de linker koplamp; nog niet de BCH, durf ik eigenlijk niet aan te komen)
Voor alle zekerheid sleutels gesynchroniseerd.
Nu blijft de auto wel rijden, maar soms weer de hartslagmeter met daarna Service, en die melding verdwijnt dan weer. Wel net stilvallen en alle stuurbekrachtiging weg; na herstarten alles weer normaal. (een paar maanden geleden ook twee keer weggevallen, maar na herstarten weer normaal)
Het startvergrendelingslampje knippert nu ook niet meer snel (vergrendeling inspuitsysteem) dus die kan ik niet resetten (30 seconden aan, 10 uit)
Veel info...Enig idee waar ik het verder kan zoeken, of wie weet een goed ingevoerde Avantime-monteur of garage.

Re: Elektrisch probleem (startonderbreker?)

Geplaatst: 04 nov 2019 20:00
door Valkenet
Goedendag,

Het zou zo maar kunnen dat je een slechte massa aansluiting hebt.
Monteer eens een Extra massakabel / strip tussen de accu en de motor.

Groet Martin

Re: Elektrisch probleem (startonderbreker?)

Geplaatst: 06 nov 2019 16:30
door avantimenu
Hallo Martin,

dank voor je reactie; helaas helpt de extra massa-aansluiting niet. Inmiddels ook de BCH-aansluitingen gereinigd, maar dat hielp ook ni…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.