Pagina 1 van 1

stoelverwarming

Geplaatst: 29 nov 2008 20:14
door robm
hallo heren,

jeeft er iemand een goed oplossing voor reparatie van de stoelverwarming, bij beide voorstoelen werken deze niet meer, ondanks wat gepruts her en der, ;ampje op het dashbord brand wel, d.w.z. electrische circuit is wellicht intact,
volgens mijn garge houder moeten het gehele systeem in de stoel vervangen worden, dat houdt in dat elementen vervangen worden, wie heeft hier ervaring mee?
groetend rob

Geplaatst: 30 nov 2008 20:50
door renault15.17
Bij mij is alleen de linker stuk. Ik heb vorig jaar het een en ander geprobeerd zonder succes. Dealer kent inderdaad maar een oplossing en dat is helaas een dure. :(

Re: stoelverwarming

Geplaatst: 15 okt 2013 12:36
door Pdo
bij mij doen ze het ook allebei niet. Zijn er al oplossingen????

Re: stoelverwarming

Geplaatst: 15 okt 2013 18:57
door jans01
Bij de Scenic RX4 werkt de stoelverwarming pas bij een buitentemperatuur beneden 7 graden Celsius............

Re: stoelverwarming

Geplaatst: 16 okt 2013 07:41
door robm
werd bij mij te duur om dat op te lossen, dus maar zo gelaten , misschien dat je ergens een sloopstoel kan vinden waarbij dit functioneert ?
groet rob

Re: stoelverwarming

Geplaatst: 16 okt 2013 09:02
door WillemS
Deze stoelverwarming werkt idd alleen bij lagere temperaturen.
Het is in feite een matje met dunnen metalen strips, deze zijn zeer kwetsbaar, als je bv met je knie op de zitting gaat drukken om ergens bij te kunnen, je weet wel even nog iets pakken!. Door het drukpunt van je knie of je hand breekt zo'n draadje en is het einde verhaal. En, ja, die matjes zijn duur en de tijd om het te vervangen redelijk lang(peperduur).
mvg WillemS