Pagina 1 van 1

kapotte drukgroep??

Geplaatst: 03 jun 2011 10:09
door rhm
goedendag,

mn Fuego GTS uit 1982 ( phase 1 ) heeft wat problemen om als de motor loopt in zn versnelling te komen. Als de motor niet loopt gaat ie met gemak in alle versnellingen. Met het kleine beetje verstand dat ik heb van auto's denk ik dat het de drukgroep is, maar voor ik ( lees een monteur ) dat ga vervangen zou ik hier graag van "verstandige" Renaultliefhebbers hun visie willen hebben op mn probleem(pje).

mvg,

Rudy

Re: kapotte drukgroep??

Geplaatst: 03 jun 2011 20:23
door mechanic
De koppeling komt niet genoeg vrij, gezien het probleem wat je omschrijft. In het geval van een fuego, waar ik overigens geen enkele ervaring mee heb, ga ik er vanuit dat het nog een systeem is met een koppelingskabel ipv hydraulique.
Mogelijk is de kabel opgerekt en komt de koppeling daardoor niet goed vrij. Controleer even de vrije slag en staat van de kabel. Is dit ok, dan heb je inderdaad een drukgroep die verslapt is. Meteen het gehele setje laten vernieuwen, druklager/drukgroep/koppelingsplaat.

Re: kapotte drukgroep??

Geplaatst: 04 jun 2011 12:52
door Fuego Turbo
De Fuego heeft inderdaad een koppelingskabel. En die kabel kan opgerekt zijn en eventueel knappen (zelf al eens met een Fuego GTS gehad). Als de kabel…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.