Pagina 1 van 1
Fusee Kogel kangoo 4x4
Geplaatst: 25 sep 2012 19:15
door Welcome
Hallo,
Zijn er ook losse fusee kogel verkrijgbaar? Ik bedoel geen kogels die moet vast moet bouten maar kogels die je moet erin persen.
Re: Fusee Kogel kangoo 4x4
Geplaatst: 26 sep 2012 17:43
door mechanic
Die zijn niet te koop

Waarom zou je dat willen, gaat er iets fout is dat levensgevaarlijk. Een compete kogel kost bijna niks

Re: Fusee Kogel kangoo 4x4
Geplaatst: 26 sep 2012 17:57
door WillemS
Ja, losse fuseekogels zijn er, maar niet voor jouw type wagen.
Voor de Kangoo 4x4 heb je kogels met een smeedstalen plaat die met 2 m10 bouten en moeren aan de draagarm bevestigd worden, kosten do'n 23,00 ex p.stuk.
mvg
WillemS
Re: Fusee Kogel kangoo 4x4
Geplaatst: 26 sep 2012 20:52
door mechanic
Ik denk dat ik het in 1e instantie verkeerd begrepen had. Ik dacht dat de ts zelf een kogel in elkaar wou persen en dan op de auto monteren

Vandaar mijn reactie..
Inderdaad bij alle kangoo's behalve het laatste model zit het met bouten op de draagarm geschroefd.
Re: Fusee Kogel kangoo 4x4
Geplaatst: 27 sep 2012 14:12
door WillemS
Gister op AMT-garageforum dezelfde vraag gehad. Begrijp het probleem niet zo. Als de kogel versleten is gewoon nwe kogel met plaat monteren is nog sneller gedaan ook, tenzij de oude geklonken zit, dan uitboren met een boor 8mm.
mvg
WillemS
p.s. heb begrepen dat bij de uitvoering met geperste kogel de gehele draagarm v.v. dient te worden.
Re: Fusee Kogel kangoo 4x4
Geplaatst: 27 sep 2012 17:44
door mechanic
Bij de masters is het zo dat je 1x een kogel kunt persen in de draagarm. Bij de 2e keer de gehele arm vervangen ivm de ruimte die het gat krijgt die ruimer wordt.
Re: Fusee Kogel kangoo 4x4
Geplaatst: 28 sep 2012 11:02
door WillemS
Ja klopt die 2e kogel heeft dan een inkeping.