Pagina 1 van 1

Interieur (bekleding) reinigen

Geplaatst: 03 okt 2011 22:18
door Stitch15
Hallo,

Ik wil het interieur (en dan met name de stoffering) grondig gaan reinigen. Heeft iemand ervaring (goed of slecht) met producten die hiervoor te koop zijn?

Re: Interieur (bekleding) reinigen

Geplaatst: 05 okt 2011 17:17
door Verwijderd 3611
Echt smerig interieur is goed te doen met een extractor, zelf geen ervaring mee.
Voor de gewone vuiltjes (tot en met geknoeide cola op je stoffen stoel) werk ik zelf met Autoglym Car interior shampoo, wat geschikt is voor zowel stoffen bekleding als kunststof. Langduriger bescherming van een schoon interieur doe ik met Autoglym Vynil & Rubber Care. Voor beiden samen ben je zo'n 16 euro kwijt. De shampoo gaat redelijk hard (2 tot 4 beurten voor het interieur van een GS), met de protector kun je wel langer toe. Uiteraard heb je ook nog wat spulletjes nodig om de shampoo en protector te verwerken. De shampoo spuit je op en kun je inwrijven met een microvezel doek. Ook afnemen doe je met een (schone) MF doek. De protector breng je best op met een MF pad, daarna ook uitpoetsen met een MF doek.

Voor beide Autoglym produkten niets dan lof wat mij betreft. Werkt erg makkelijk en goed, ruikt bovendien lekker. De protector heeft een lange standtijd (je blijft lang zien dat bijvoorbeeld stof niet hecht op je dashboard).

Op dit forum vindt je ook een how-to. Daarin wordt een stappenplan voor Meguiars produkten beschreven. Voor Meguiars ben je makkelijk het dubbele kwijt en kwalitatief kan ik het verschil echt niet ontdekken. Het stappenplan is niet juist voor de Autoglym produkten. Op de flacons staat goed beschreven hoe je de produkten moet gebruiken.

Succes !

Re: Interieur (bekleding) reinigen

Geplaatst: 05 okt 2011 19:05
door Stitch15
Bedankt! Ik ga maar eens een goed weekend uitzoeken om te poetsen, denk dat ik wel even bezig ben. M.n. de bestuurdersstoel kan wel een beurtje gebrui…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.