Pagina 1 van 1

Remklauw Trafic

Geplaatst: 28 apr 2010 18:57
door 76 VETTE
We zijn sinds ruim 10 jaar in het bezit van een Trafic type PAY300 (chassis cabine met daarop een opzet-camperbak) van 1983. 8)

Veel mee naar Frankrijk geweest en de laatste 4 jaar vooral gebruikt naar/op mijn Pitbike-races.
Toffe wagen die als enige minpunt heeft dat ie niet hard loopt (vier-bak) en bij de kruissnelheid van 80 km/u ERG veel herrie maakt... :roll:

Tot nu toe alle problemen (áls die er al waren; weinig dus) zelf op kunnen lossen.
Maar nu heb ik een probleem met de linker vóór-remklauw; een van de 2 zuigers loopt aan en wil na remmen niet meer terug/los. Komt waarschijnlijk doordat er 3 jaar geleden al nieuwe rubbers om gemoeten hadden.

Normaal gesproken had ik dus allang een rem-revisieset gemonteerd; die zijn er echter niet meer... :cry:
Ben nu dus op zoek naar een sloperij waar ze zulke dubbelzuiger remklauwen hebben liggen. (heb geen zin om 130+ euro neer te tellen voor 1 nieuwe klauw).

Of kan ik misschien iets anders monteren dat ook past? :?:

Geplaatst: 28 apr 2010 22:02
door mechanic
Reviseren kan altijd nog, als een set niet te krijgen is zal het bij een rem-specialist altijd wel lukken.
Neem de andere kant dan ook meteen mee, je krijgt anders binnenkort weer problemen en waarschijnlijk remverschil. €130 voor een nieuwe valt me niet tegen, blijft veel geld maar toch.
Een sloper zal ik je niet adviseren, gezien die vaak zonder vloeistof liggen vast te roesten.
Monteer ook een nieuw setje remblokken, binnenste blok is zo goed als op zo lijkt het op de foto :)

Geplaatst: 29 apr 2010 18:30
door G12
deze remklauwen zitten ook op de renault 30, en er zijn vast wel revisie setjes voor te vinden. maar ik zou eerst eens kijken of de zuigers uberhaupt nog goed zijn, zo niet dan moet je toch op zoek naar nieuwe zuigers en dan is het wellicht goedkoper/handiger een complete remklauw aan te schaffen. Deze zijn te koop voor ong. 110,- euries.

succes!

Geplaatst: 29 apr 2010 19:38
door G12
zag net dat ze bij een handelaar in fr maar 80,- kosten(nieuw)

pm maar even als je meer info wilt.