Pagina 1 van 1
LPG voor Grand Espace 3.5 V6
Geplaatst: 28 dec 2009 00:12
door gjterweeme
Ik overweeg een grote familie auto te kopen. De Espace spreekt mij aan. Door beperkte aantal kilometers wordt het een benzine motor. Is het mogelijk om de zware 3.5 V6 motor op LPG te laten lopen?
Gert-Jan
LPG
Geplaatst: 28 dec 2009 11:51
door thomassen7
Ja hoor,
Elke motor kan op LPG draaien.
Dat het bij de een de nodige aanpassingen aan de koppen vergt, en bij de ander het alleen maar ingebouwd hoeft te worden heb ik het niet over.
Er zijn ook fabrikanten die de garantie laten vervallen als je gas in laat bouwen( raad eens welke)
Reken eerst eens uit wat het kost, en wat je gaat besparen over het aantal km wat je gaat rijden, en hoe lang het duurt voor je de installatie hebt terugverdient.( je zegt zelf dat je weinig rijdt )
Vergeet daarin niet om te kijken of je toevallig ook niet een tariefgroepje hoger uit komt door een hoger gewicht van de auto met gastank.
Gr.
Peter.
Geplaatst: 28 dec 2009 13:51
door demi
Hmmzzz......LPG laten inbouwen kost zoiets tussen de 1700,- en 2600,- euro (afhankelijk systeem en type instalatie)
ik zou ff goed gaan rekenen of het…
login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.