Pagina 1 van 1
Espace kopen - graag jullie advies
Geplaatst: 30 aug 2010 23:24
door dannyheins
Dag, heb jaren een (lease) 2.0T gehad - superwagen. Denk erover om nu privé een Espace te kopen meer ben ietsje kieskeuriger qua kosten nu

Denk aan een diesel omdat ik wellcht tussen de 20K en 30K ga rijden. Als ik zo de andere topics zo bekijk dan lijkt de 2.0DcI degene met de minste klachten. Ik had een automaat en eenmaal automaat ben je erg verwend. En als ik het goed begrijp is de phase 2 aan te raden als verbetering van de versie 1. Nog andere tips van jullie waar op te letten?
Re: Espace kopen - graag jullie advies
Geplaatst: 31 aug 2010 20:43
door Socrates
Klopt, qua diesels is de 2.0dci de beste, zeker voor jouw kilometrage. Het hangt een beetje van je budget af, maar volgens mij is er best een goed aanbod.
En de Phase2 kent inderdaad minder storingen in de electronica dan de phaseI. Dus dan zou je een 2.0dci zoeken vanaf 2006.
Is het misschien een goed idee om eens een sticky topic te maken waarin we kort alle motorvarianten en onze interpretaties van hun betrouwbaarheid opsommen ??
Re: Espace kopen - graag jullie advies
Geplaatst: 04 sep 2010 17:16
door dannyheins
Zie een mooie 2.2dcI, maar ik lees hier en daar dat-ie minder betrouwbaar is?
Ik zie trouwens phase 1 en phase vanaf 2006 - da's me nu duideljk. Maar wat is een III en een IV voor typering - weet jij dat?
Dank je, Danny
Re: Espace kopen - graag jullie advies
Geplaatst: 04 sep 2010 17:20
door CPTR
Dit is een Espace III
En dit is een IV (phase II vanwege de grille denk ik)

Re: Espace kopen - graag jullie advies
Geplaatst: 05 okt 2010 23:00
door DirkB
Heb je al een Espace gekocht?
De 2.0dci bevalt mij uitstekend, heerlijk soepele en stille motor.
Wel wat duurder in aanschaf maar de inruilwaarde is ook hoger.
Wel opletten welk vermogen je koopt, ze zijn er in 130 - 150 - en 173pk (ik heb de laatste).
De 130pk lijkt mij wat licht voor zo'n flinke auto.
Met type III 2.2dci heb ik veel problemen gehad, gelukkig was dit een lease auto ( 2x in buitenland afgesleept).