Pagina 1 van 1

co uitstoot renault twingo 1.2 van 1994 te hoog

Geplaatst: 28 nov 2010 12:58
door pietje
Ik heb een renault twingo 1.2 van 1994 die gekeurd moet worden maar het co gehalte is veel te hoog, :dance: het co was rond de 9 we hebben een reinigingsmiddel in de benzine gedaan,de kleppen nagemeten staan ook goed, de motor flink warm gereden ik heb de injector al vervangen we zaten op een gegeven moment op een uitstoot van 2 maar nu is hij weer rond de 7 en krijgen we hem niet lager,de motor loopt ook te hard stationair, als we het toerental hoger houden komen we wel op 0,2 uit.
ik heb een maand of 4 terug het luchtfilter de bougies,olie en oliefilter, radiateur,uitlaat (achterste deel) en de accu nog vervangen ik weet niet of het daar iets mee te maken kan hebben :?: ,dus als er iemand is die weet wat het kan zijn dan hoor ik het graag alvast bedankt. :think:

Re: co uitstoot renault twingo 1.2 van 1994 te hoog

Geplaatst: 28 nov 2010 15:07
door WillemS
Je hebt dus duidelijk een veel te rijk mengsel.
Hoe zijn de andere waarden? CO2; HC; en O2 ?

Re: co uitstoot renault twingo 1.2 van 1994 te hoog

Geplaatst: 28 nov 2010 16:06
door pietje
precies weet ik het niet dit was van de week in de garage maar de bovenaan staan 2 waarden die zitten tussen de 7 en de 8 en onder staat een waarde di…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.