Pagina 1 van 1

schiet mij maar lek!!

Geplaatst: 30 okt 2022 14:50
door fabianrenzo
Hallo ik ben in bezit van een laguna 2 2.0 turbo station...nu deed mijn dashboardkastje verlichting het niet, geen 12 v...rest van de binnenverlichting wel...dus dacht slim te zijn en door te lussen met de verlichting bij de voeten ...gedaan en werkt...tot mijn verbazing bleven de dim;lichten,kentekenverlichting en achterlichten branden???...dacht omdat ik keycard in mijn zak had..misschien knop lang ingedrukt ofzo.....toen dacht ik ik verbreek de verbinding die ik had gemaakt...wat denk je lampen uit???...weet iemand hier wat van, haha...ik heb foto,s erbij gedaan welke verbinding ik hebt gemaakt, echt raar!!!

Re: schiet mij maar lek!!

Geplaatst: 30 okt 2022 15:57
door Kata
Ik weet niet hoe je de verbinding hebt gemaakt, maar zou het niet kunnen dat die lichten allemaal op dezelfde 'kring' zitten en je die dus eigenlijk via dat doorlussen van stroom voorziet?

Re: schiet mij maar lek!!

Geplaatst: 30 okt 2022 16:11
door fabianrenzo
Ja gewoon 12 volt afgepakt van de verlichting bij de voeten...ja daarom best wel aardig technisch onderlegd, storingtechnicus allround.monteur
al 25…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.