Pagina 1 van 1

sleutelkaart

Geplaatst: 16 apr 2009 14:19
door lagunanicole
Hallo,

Wij hebben een laguna 2 uit juli 2004. Sinds kort worden de deuren niet meer vergrendeld als we op de sleutelkaart duwen. Het begon met één kaart die haperde en na een kleine week doen allebei de kaarten het niet meer. Het openen van de deuren gaat met beide kaarten zonder problemen evenals het starten van de auto.
Een nieuw batterijtje biedt geen uitkomst, is al geprobeerd. In de auto gaan zitten met alle deuren dicht en op sluiten duwen herkent hij ook niet. Opvallend is dat als ik het knopje sluiten induw, mijn batterijlampje in de kaart niet oplicht, dat doet hij bij openen wel.

vraag 1, weet iemand hoe ik dit probleem kan oplossen
vraag 2, hoe krijg ik mijn auto afgesloten zonder sleutelkaart ?

Met de losse noodsleutel sluit namelijk alleen het voorportier ???

Bedankt alvast voor iedere sugestie
groetjes Nicole

Geplaatst: 16 apr 2009 16:47
door mark en ivonne
heeft de auto een knopje waar je alle deuren op slot kan doen als je erin zit?
zo ja de bestuurdersdeur open doen knopje indrukken en met de noodsleutel de bestuurders deur afsluiten

Geplaatst: 16 apr 2009 21:37
door mechanic
probleem is op te lossen door een nieuwe sleutelkaart te bestellen en in te laten leren.

Geplaatst: 16 apr 2009 21:49
door DHL
Nog sneller kan je voorlopig op het knopje in de wagen op sluiten blijven duwen tot je een klak hoort. Je slaat de deur dicht en alle deuren inclusief deur chauffer zijn vergrendeld. Er zijn er dacht ik die de kaarten kunnen herstellen maar weet niet meer waar. Was gewoon tijdens googlen tegengekomen (denk ebay)

Geplaatst: 24 apr 2009 16:25
door lagunanicole
Klinkt allemaal heel aardig, maar blijkt niet te werken.

Reactie 1 deur openen, knopje vergrendelen gebruiken en met de sleutel afsluiten, zorgt voor afgesloten bestuurdersdeur en drie overige deuren + klep zijn dan weer open.

Reactie 2 sleutelkaart lijkt me niet het probleem, omdat beide sleutelkaarten gelijktijdig het niet meer doen, lijkt in de auto te zitten of idd laten inlezen.

reactie 3 bij het van binnen openen van de bestuurdersdeur openen alle portieren en is dus weer alles open.

Na enig uitproberen blijkt dat als een bijrijder op de achterbank als laatste uitstapt en voor het uitstappen op de vergrendelknop in de auto duwt, alle deuren op slot blijven behalve de achterdeur waar hij/zij is uitgestapt.

Suggestie's blijven dus welkom

Geplaatst: 24 apr 2009 17:43
door DHL
Ja maar de deur moet openstaan tijdens indrukken. Probeer maar eens van chauffeurskant. Deur open, knopje lang induwen tot geluid van de cv weerklinkt (echt lang genoeg induwen he). Dan uitstappen en deur chauffer dichtslaan. Alles is vast dan.

Geplaatst: 13 mei 2009 13:23
door mariska74
Hier hetzelfde probleem
Sluiten kan ik niet meer via de key card. Beide kaarten hebben hetzelfde probleem.
1 hebben we open gesloopt, onder het 'sluit' knopje is een stukje electronica afgebroken. Dat voel je ook als je op 'sluit' klikt. er is dan geen 'klik' en het lampje blijft uit.
En echt belachelijk, je auto is niet bruikbaar want de achterklep kan je nooit handmatig sluiten
Je kan nl. wel de achter- en voorportieren handmatig sluiten aan de binnenzijde van de deur (zie gebruiksaanwijzing van je renault) maar niet de achterklep!!!
En een nieuwe kaart schijnt enkele weken te duren, echt belachelijk!!

Geplaatst: 13 mei 2009 19:21
door mechanic
dat duurt normaal 5werkdagen.
af en toe valt het onderdeel in backorder, en kan het inderdaad een aantal weken duren.
het is belachelijk inderdaad, maar daarom heeft renault ook zoon slechte naam!!!

sleutelkaart

Geplaatst: 02 jun 2009 21:31
door avbruggeman
je kan zoals al door anderen de auto handmatig op slot doen :uitstappen alle deuren moeten wel dicht zijn,je opent het linker achterportier en vergrendeld met het knopje tussen de 2 voorstoelen de 4 deuren(linkerkant v h knopje),
daarna stap je uit goit het l achter portier dicht en alles is op slot(openen kan weer met de kaart) je kan ook een nieuwe kaart bij de renault dealer bestellen,kost 150 a 200 eu (heb ik ook maar gedaan.



gr VB

Geplaatst: 20 jul 2009 09:26
door arno2000
Hallo,

Ik heb hetzelfde probleem. Mijn kaart is van het weekend kapot gegaan.
Nu is mijn vraag kan een gebruikte kaart niet opnieuw worden ingelezen?
Aangezien een nieuwe nogal duur is? Of zijn de kaarten ook ergens goedkoper te verkrijgen?
Ik zag op marktplaats wel nieuwe kaarten voor een megane te koop voor 60 euro.

Alvast bedankt.

Arno

Geplaatst: 04 aug 2009 15:10
door gerco
Hoi ,

Ik had onlangs hetzelfde probleem ik had twee keycards nodig als ik op pad ging, een om de auto te openen en een om de auto te sluiten. ik kwam op internet ook deze site tegen http://keyrepair.co.uk/ maar mijn probleem was dat als ik een keycard opstuurde ik mijn auto of niet meer open of niet meer dicht kon doen, vandaar dat ik toch maar heb besloten om een nieuwe keycard te bestellen.

Toen ik de keycard kreeg was het alleen maar de kaart en niet de ijzeren sleutel zelf. is dit normaal? of hoort de ijzeren sleutel er gewoon bij te zitten?

Geplaatst: 04 aug 2009 21:59
door mechanic
Een nieuwe sleutelkaart ZONDER noodsleutel is meestal duurder als eentje MET. Raar maar waar..
Dus jij hebt waarschijnlijk een kaart besteld zonder de noodsleutel. Is niet erg, je kan de oude natuurlijk zo omsteken.