Pagina 1 van 1

[megane II 1.5 dci] bedrading speakers links en achter

Geplaatst: 24 jul 2011 10:59
door DutchArjo
Model/uitvoering : megane II grand tour 1.5 dci
Bouwjaar : eind 2004
Brandstof : diesel

mijn linker speakers (op mijn tweeter na) doen het niet (zowel voor als achter) evenals mijn rechter achterspeaker. Ik wil graag de bedrading controleren maar heb geen idee hoe de bedrading hiervan precies loopt. Wie weet dat wel en hoe kan ik dit controleren?

De speakers deden het wel maar zijn nu dus uitgevallen. Onderweg naar het uitvallen, om het zo maar te noemen, kraakten ze eerst als ik naar rechts stuurde en als dat de lang duurde viel dus het geluid weg. Nu komt er helemaal geen geluid meer uit. Dus ik dacht dat het te maken kon hebben met bedrading en mijn stuur. Ik heb geen flauw idee hoe die bedrading loopt.

Re: [megane II 1.5 dci] bedrading speakers links en achter

Geplaatst: 25 jul 2011 20:28
door DutchArjo
het probleem is inmiddels gevonden: 1 draad naar de speaker had slijtage en zat tegen het ijzer van het raam aan waardoor er kortsluiting ontstond. dit is nu opgelost.

En in mijn achterportieren blijken geen speakers te zitten.

Re: [megane II 1.5 dci] bedrading speakers links en achter

Geplaatst: 25 jul 2011 20:40
door Renier
Dat laatste had ik ook toen ik mijn Megane II kocht, maar de bedrading moet er als het goed is wel altijd liggen.

Inbouw vd achterspeakers in de Megane II is wel een leuke klus, je bent er wel even mee bezig :mrgreen:

Ik had de voorspeakers vervangen door Pioneer TS-Q131C en achter de Pioneer TS-E1376 ingebouwd (niet meer leverbaar) :D