Pagina 1 van 1

Aansteker inbouwen in Clio III ?

Geplaatst: 01 mei 2009 15:09
door berkens
Beste allemaal,

Begon met de bestelling van de nieuwe Clio Estate Dynamique. Doe er maar zo'n optie-pakket Pack Introduction bij met o.a. rokerskit voor e85,00.

Dit pack was niet te leveren...foutje in de prijslijst van januari 2009, ondanks dat staat diezelfde prijslijst nog steeds online.... :cry:

Hoe kan ik een aansteker inbouwen in de nabijheid van het dashboard?
Nu zit er een 12V aansluiting ver naar achteren naast de handrem.

Zit er wel bedrading voor de rokerskit?
Hoe haal ik het dashboard deels los om daar bij te komen?

Bvd, Ben...

Geplaatst: 04 mei 2009 20:48
door Socrates
Volgens mij kun je in de 12v aansluiting gewoon een normale auto aansteker klikken.

Geplaatst: 09 mei 2009 17:09
door berkens
Hallo Socrates,
Socrates schreef:Volgens mij kun je in de 12v aansluiting gewoon een normale auto aansteker klikken.
Jawel, maar die 12v zit zo ver naar achteren. Snoertje naar PDA/TomTom staat dan zo strak als een piano-snaar en loopt tegen de versnellingspook aan.

Daarom was ik op zoek, of er niet dichter bij het dashboard een 12v aansluiting/aansteker kan komen.

Groeten Ben...

Geplaatst: 09 mei 2009 21:32
door Socrates
Aha,

Ja, achter de radio zit een constante en geschakelde plus. Radio kun je er eenvoudig uitwippen met vier stukjes hard elektra draad.
Succes !

Geplaatst: 10 mei 2009 12:24
door Kubic
Misschien ten overvloede, maar controleer wel even op wat voor een zekering die plus zit.
Op de zekering van de radio kan je nog wel een lader van een tomtom e.d. maar veel zwaarder is niet aan te raden.