Pagina 1 van 1
Zoë proefrit
Geplaatst: 19 aug 2022 14:17
door bt78
Hallo allemaal,
Volgende week ga ik een proefrit maken in een Zoë Q90 41kwh uit 2017. Dit wordt mijn eerste ervaring met een EV.
Hebben jullie eventueel tips waar ik op moet letten bij de proefrit, bekende problemen, dat soort dingen.
Re: Zoë proefrit
Geplaatst: 19 aug 2022 15:52
door zoe2goe
Het is verstandig om een auto te kopen met een abo op uitgebreide vakantie (er gaat weinig stuk, maar als er echt een elektrisch probleem is ben je vaak flink aan de beurt). Let op, dit moet al op de auto zitten, want je kunt het niet achteraf kopen, alleen maar vanaf originele aanschaf nemen een verlengen.
Als je bij een dealer koopt, niet onverstandig deze even te delen hier. Er zijn echt "goede en, ehm, minder goede"
Let op als je een auto met huuraccu koopt. Ten eerste kost het uiteraard huur (de batterij is dan ook niet je eigendom), het contract moet worden omgezet, etc. Ik zou zelf, omdat daar zelfs bij dealeraankoop nog wel eens mee geblunderd wordt, Renault Customer Service bellen en laten bevestigen of de batterij huur of koop is.
Verder natuurlijk zorg dragen voor een laadpas en eventueel een eigen laadpunt. Laadpaswereld is een jungle, en de meningen zijn (ook hier) verdeeld. Persoonlijk wil ik niet bij bv Shell zitten en ben zeer tevreden over Plugsurfing. Hebben ook een hele goede Europese dekking.
Succes!
Re: Zoë proefrit
Geplaatst: 19 aug 2022 21:04
door bt78
Dankjewel voor de tips.
Het gaat om deze auto, gevonden via proefritaanhuis.nl, het is geen Renault dealer.
https://www.autoolijnsma.nl/occasions/r .…
login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.