Pagina 1 van 1

Drempel kofferbak

Geplaatst: 10 feb 2026 19:24
door Jacco1977
Beste allen,
Ik vraag me het volgende af.
Sinds vorige week maandag hebben we een Renault Zoƫ.
Nu valt het mij op dat er geen bekleding/bescherming zit op de tildrempel van de kofferbak. De kokerbalk is onbeschermd. De verkoper zegt dat het zo hoort. Ik vind het niet mooi, het kan makkelijk beschadigen. Ik haalde ook allemaal snoepjes uit de kokerbalk. Wie herkent dit en heeft er een oplossing voor?
Groetjes Jacco

Re: Drempel kofferbak

Geplaatst: 10 feb 2026 19:25
door Pepone
Maak er eens een foto van.
Ik begrijp niet helemaal wat je bedoeld met kokerbalk.

Die ik ken zitten in lengterichting onder de auto.
IMG_2836.jpeg

Ik heb maar even snel een foto gemaakt.
Bij mij ook geen bescherming.

Re: Drempel kofferbak

Geplaatst: 10 feb 2026 20:12
door Jacco1977
Thanks voor de foto, bevestigd helemaal wat ik mij afvroeg. Er zit inderdaad niets van bescherming op, apart wel. Ik bedoel met de balk de opstaande rand waar de Action tas tegenaan ligt, zo lijkt het. Bij ons zitten er gaten in die balk waar snoepjes va de vorige eigenaar in waren gevallen.

Toegevoegd in 37 secondes:
Fijn dat jullie zo actief reageren, top.

Toegevoegd in 3 minuten 44 secondes:
Ik vroeg me ook al af wat je met de kabel doet als je hem niet gebruikt. Ik vind hem moeilijk oprollen onder de dubbele bodem. Maar ik zie dat jij hem in een krat legt.