Pagina 1 van 1

wijzigen navigatie stem en kleur kaart

Geplaatst: 10 nov 2020 17:39
door gurpad
In het menu van mijn eerste zoe had ik de mogelijkheid om een keuze te maken tussen een tweetal dames en heren stemmen voor de navigatie.
Ook kon ik een keuze maken voor de kleur van de kaart in het navigatie scherm.
Nu in kan ik dat niet meer terug vinden in de menu instellingen van onze nieuwe zoe intens.
Wij waren erg gehecht aan de voor ons zeer duidelijke mannenstem voor de navigatie begeleiding.
Wel staat er in het instructie boekje om de kleur van de kaart te kunnen veranderen maar in het menu op het display ontbreekt die optie.
Zijn er mensen die dezelfde ervaring hebben en zou er wat aan te doen zijn om de keuze mogelijkheid terug te kunnen krijgen ?

Re: wijzigen navigatie stem en kleur kaart

Geplaatst: 17 nov 2020 16:20
door gurpad
Omdat er geen reactie kwam heb ik de vraag ook voorgelegd aan Renault Nederland klantenservice .
Snel antwoorden gekregen.
De stemkeuze voor navigatie is nog niet mogelijk (was keuze uit twee dames en heren stemmen) ter zijner tijd zal hier wel en update voor komen maar men weet niet wanneer .Het moet vanuit Frankrijk worden geregeld.
De verandering van de kleur van de navigatie kaart staat wel als mogelijkheid in het instructie boek maar in het menu op de display is dat ook verdwenen.
Daarover kon geen duidelijke verklaring voor worden gegeven. Of het was verdwenen tijdens een eerdere update of het was er nooit geweest.
Ook daaraan was niets te doen door dealer of Renault Nederland maar men zou aan Frankrijk doorgeven dat ik die voorziening middels een update weer graag terug wilde hebben. Hierover blijft het onduidelijk of dat middels een update zal worden hersteld.
Daarvoor is men ook weer afhankelijk van het hoofdkantoor in Frankrijk volgens de vriendelijke service medewerker.
Beide zaken is niet iets om wakker van te liggen maar ik mis het wel want in mijn vorige Zoè Intens heb ik er nuttig gebruik van gemaakt.
Ik blijf benieuwd of er forum leden zijn met dezelfde of andere ervaringen met de software in de nieuwe Zoè.
Renault Nederland heeft een speciaal e-mail adres voor deze meldingen: multimedia.helpdesk@renault.nl
Hoe meer tekorten daar worden gemeld hoe hoe sneller het “hoofdkantoor in Frankrijk” hopelijk in actie komt voor de Nederlandstalige noodzakelijke software updates.

Re: wijzigen navigatie stem en kleur kaart

Geplaatst: 17 nov 2020 16:29
door Pepone
Wij gebruiken de dame van de iPhone, ook niet echt een pretje.
inderdaad, bij contact met KS wordt er op zeer vriendelijke toon medegedeeld dat ze va…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.