Pagina 1 van 1

foutcode DTC0463F1 - slijtageteller waterpomp resetten

Geplaatst: 30 jul 2024 14:03
door Lantaarnpaal
Mijn Zoe geeft de bekende foutmelding 'storing elektrisch systeem'. Na het uitlezen van de auto kreeg ik foutcode DTC0463F1 - drinkwaterpomp vervangen. Ik neem aan dat hier koelwater bedoeld wordt en mijn obd2-lezer een vertaalfout bevat. De pomp is vervangen en de koelvloeistof (Glaceol RX type E LDR) ook direct. Helaas is de foutmelding niet weg. Een blogpost leert mij dat de 'slijtageteller in de regeleenheid' vervangen moet worden. Ik denk dat 'regeleenheid' de Nederlandse naam voor 'ECU' is, alleen ik heb geen idee hoe ik een slijtageteller kan resetten.

Weet één van jullie hoe dit moet?
Ik ben in bezit van een geldige Ren0link-licentie, heb een simpel uitleesapparaatje van iCarsoft en heb CanZE met de juiste dongel.

Re: foutcode DTC0463F1 - slijtageteller waterpomp resetten

Geplaatst: 07 apr 2026 13:10
door Jurges
Hallo, heb je dit probleem nog op kunnen lossen?
Ik heb nu denk ik het zelfde probleem.
En zal zelf een topic aanmaken om mijn probleem uit te leggen.

Re: foutcode DTC0463F1 - slijtageteller waterpomp resetten

Geplaatst: 07 apr 2026 20:06
door Lantaarnpaal
Ik heb de slijtageeller uiteindelijk laten resetten bij de garage voor een van te voren afgesproken bedrag, nadat ik zelf de waterpomp had vervangen.