Pagina 1 van 1

Stelselmatige laadfout

Geplaatst: 30 sep 2014 22:02
door ZOE ZEN ZEdriver
Al enkele weken stopt de ZOE ineens met laden. Zowel thuis als bij publieke palen. Willekeurig percentage trouwens. Even langsgaan, deur open en het piepen begint weer en laden wordt vervolgd. Heb het met de lange kabel en met de korte laadkabel geprobeerd; geen verschil.
Maar je kan niet altijd ff langs je auto tussendoor dus dat wordt erg vervelend. De app werkt overigens totaal niet! Komt niet met een actueel overzicht. Gelukkig werkt de mailservice redelijk goed en krijg je de foutmelding wel door.

Vorige week heeft de ZOE een totale software update gekregen bij de dealer en zou het voorbij moeten zijn...maar helaas.
Ben ik na 25000 ZE kilometers ineens een pechgeval? Iemand een idee?

Re: Stelselmatige laadfout

Geplaatst: 01 okt 2014 00:56
door HarmOtten
Je zou bij de dealer de foutcodes uit kunnen laten lezen, om te zien welke fout er steeds optreedt.
Daarna met de dealer overleggen wat een mogelijke oplossing is.

Re: Stelselmatige laadfout

Geplaatst: 09 okt 2014 21:46
door ZOE ZEN ZEdriver
De werkplaats heb ik niet kunnen spreken...maar feit is dat de ZOE 4 dagen in de werkplaats is geweest. Er is in ieder geval een nieuwe module ingekomen, maar hoe of wat weet ik niet. Ben benieuwd. Zou erg fijn zijn wanneer ik weer kan vertrouwen op het opladen. Zonder fouten gewoon weer volle energiebak. Ben benieuwd.
Verder niemand last van dit euvel?

Re: Stelselmatige laadfout

Geplaatst: 20 okt 2014 21:42
door mjka
Nee bijna 28000 km op de teller, en niet veel problemen. Sommige laadpalen willen gewoon niet. Zijn vaak een van de eerste laadpalen van Elaad. Melding gemaakt bij Elaad maar verandert niets.