Pagina 1 van 1
Laden start altijd
Geplaatst: 05 mar 2016 21:49
door renault15.17
Eerder deze week meende ik al een keer hetzelfde meegemaakt te hebben, maar toen dacht ik dat ik me vergiste. Maar zojuist viel me op dat het laden (thuis) meteen startte ondanks dat ik via de auto ingepland had om na middernacht pas te starten. En ik kan het op geen enkele manier veranderen. Ik heb de stekker een paar keer losgekoppeld, timer ingesteld, stekker weer aansluiten en hop.... het laden begint meteen weer.
Wat zou dat kunnen zijn? Is er iets stuk denken jullie?
Re: Laden start altijd
Geplaatst: 05 mar 2016 22:47
door OlafH
Heb je de dag waarop gestart moet worden gecontroleerd en of datum / tijd van je R-link systeem hiermee kloppen? Anders is er inderdaad iets niet goed, maar zou dat eerder in software dan in hardware zoeken.
Re: Laden start altijd
Geplaatst: 06 mar 2016 10:57
door GertjanVB
Ik denk dat je bij de nieuwe ZE Services app thread moet posten
Als armoedzaaier heb ik de goedkoopste ZOE met de minste voorzieningen, dus ik mag mijn kachel niet van afstand inschakelen niet met de app, niet met de afstandsbediening en kan geen laadschema's in de auto instellen, noch van afstand middels de app.
Dat laatste zou veranderd moeten zijn met de nieuwe app: volgens de app kan ik nu alles wat voorheen niet kon. Als de app zou werken dan.
Ik vermoed dat met deze app-switch ook wat andere zaken zijn rechtgetrokken. Maw de nieuwe app regelt het allemaal en aangezien die niet werkt, werkt jouw laadschema ook niet. Denk ik.....
Re: Laden start altijd
Geplaatst: 06 mar 2016 11:13
door renault15.17
Als ik iets in de auto instel, dan heeft dat toch niks met de app te maken?
Re: Laden start altijd
Geplaatst: 06 mar 2016 11:42
door GertjanVB
Zou niet perse zo hoeven te zijn, maar zou ik ook zeker niet uitsluiten.
Heb je een abo waarmee je op afstand (met de oude app) je laadschema kunt/kon instellen?
Als je het in de ZOE instelt, vind/vond je dat dan ook in de (oude) app terug
Zelf heb ik het idee dat ik het op de ZOE vroeger wel kon instellen (niet met de app en overigens nooit geprobeerd) en na vervanging van de TCU was die optie "greyed-out" (wel wazig zichtbaar maar niet te gebruiken)
Re: Laden start altijd
Geplaatst: 07 mar 2016 21:17
door renault15.17
Op zich denk ik niet dat de nieuwe app er iets mee van doen heeft, maar dat heeft me wel op het spoor gezet. Inmiddels heb ik ontdekt dat sinds 2 maart mijn auto "geen verbinding" meer heeft. Ook dat komt in eerste instantie raar op mij over, een functie in de auto niet in kunnen schakelen omdat je auto geen internetsignaal heeft, maar het lijkt op dit moment wel de enige verandering die ik kan ontdekken in de auto.
Logisch?