Pagina 1 van 1

Laden stopt op 96 procent

Geplaatst: 09 jan 2018 19:41
door cacofant
All,

Vandaag op m'n werk geladen. Kreeg melding dat laden klaar was. Echter er stond ipv de normale 100 procent, nu maar 96 procent op de app.

Enig idee waarom?

Groet Ricardo

Re: Laden stopt op 96 procent

Geplaatst: 09 jan 2018 20:47
door zoe2goe
Ik kan dit bevestigen. Dit is mijn eerste winter na de BMS update (uiteraard) en met een batterijtemperatuur van 3 graden is het bij mij met 95% wel ongeveer gebeurd (Q210).

Geek talk alert:

Ik kwam er achter omdat ik de laatste tijd wat problemen had met de lock motor (elders gemeld). Omdat dat wel eens heel vervelend kon uitpakken pakt mijn huisautomatisering nu elke 15 minuten de data op van Renault die ook de App opvraagt. Samen met HarmOtten geknutseld. Vervolgens kijk ik of het laden is beƫindigd sinds de vorige opvraging, en zo ja, of de SOC 95% of kleiner is, m.a.w., is het opladen, om wat voor reden dan ook voortijdig beƫindigd? Zo ja, krijg ik een push bericht op mijn telefoon. Tot mijn verbazing krijg ik nu af en toe zo'n bericht.

Re: Laden stopt op 96 procent

Geplaatst: 09 jan 2018 20:51
door cacofant
Dit lijkt normaal dus? Door de lage temperaturen?

Re: Laden stopt op 96 procent

Geplaatst: 09 jan 2018 21:00
door zoe2goe
Als ik dat mag herformuleren: het lijkt de norm sinds de BMS update.

Handig als je even je model in de handtekening zet, dan kunnen we makkelijker zien of iets motor en/of batterij-afhankelijk is.

Re: Laden stopt op 96 procent

Geplaatst: 09 jan 2018 21:19
door cacofant
Volgens mij heb ik geen BMS update gehad. Alleen update voor het laden...