Pagina 1 van 1

Keba P20 storing

Geplaatst: 21 feb 2022 17:55
door daf55
Na ongeveer 8/9 jaar lijkt onze laadpunt, Keba P20, ons toch in de steek te laten. Tot gisteren heeft hij probleemloos gewerkt al die jaren. Is toendertijd (2014) door The New Motion geïnstalleerd. Werd toen nog door Renault (met wat korting) bij de auto verkocht, en door New Motion gemonteerd aan het huis.

Gisteren was er gemeentelijke stroomstoring en sindsdien brand de indicatie led continue rood. Stroomloos maken, even wachten helpt helaas niet.

Is er iemand die iets soortgelijks heeft meegemaakt en een oplossing kent?

Re: Keba P20 storing

Geplaatst: 21 feb 2022 21:13
door Sordone
Dit staat er in de gebruiksaanwijzing van de P30, zal voor de P20 niet anders zijn denk ik.

Rood knipperend Storing, voor details zie "Diagnose"
Blauw/rood en Rood/wit =
Foutindicatie met kleurcode, voor details over mogelijke foutoorzaken en het oplossen van problemen, zie "FAQ's" op onze
website
------------------------
Led-balk knippert rood
Storing =
Storingen moeten principieel door het loskoppelen van de laadkabel worden bevestigd. Voor meer informatie zie "FAQ's" op
onze website.
-
Schakel de voedingsspanning van het laadstation (ingebouwde of voorgeschakelde RCD en installatieautomaat) uit. Haal de laadkabel van het voertuig en het laadstation eruit. Schakel de voedingsspanning weer
in.

of

Het laadstation is defect Neem contact op met uw servicepartner

Ik heb wel een een tikkende P20 gehad (na 2 jaar en 2 maanden gebruik) en die heb ik na contact via the plugin company naar Keba in Oostenrijk retour gestuurd en die is is onder service hersteld. Ik moest wel de transport kosten betalen maar was iets van 20 euro.
In de tussentijd heb ik mijn reserve mobiele 22kW lader gebruikt op 16A 1 fase.
Ik ben bang dat je aan een nieuwe laadpaal toe bent. Je kan nog met de Keba service desk contact opnemen om zeker te zijn dat er geen fix is.
Andere optie is, mits je electro handig bent, dat je hem ombouwt met een laadmodule van ca. 70 euro want de verdere hardware is goed denk ik.

Re: Keba P20 storing

Geplaatst: 21 feb 2022 21:28
door daf55
Dat knipperen had ik gelezen, maar hij brand continue rood. Dat zou wat anders moeten betekenen, lijkt mij?
Ik ben zelf niet handig met elektra, dus i…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.