Pagina 1 van 1

favorieten instellen tom tom live kaart

Geplaatst: 24 jan 2015 10:27
door Helly Hansen
Wanneer ik de kaart van tom tom live wil bekijken voor verkeersinformatie moet ik diep graven om daar te komen. Je moet nl eerst naar tom tom live dan verkeersinformatie dan weer de kaart etc. Is het ook mogelijk om apps te verplaatsen naar een ander menu?

Re: favorieten instellen tom tom live kaart

Geplaatst: 24 jan 2015 12:36
door Huite
Het probleem dat je beschrijft begrijp ik niet.
Maar apps verplaatsen gaat niet.

Re: favorieten instellen tom tom live kaart

Geplaatst: 24 jan 2015 13:29
door Helly Hansen
oke jammer, ik zou deze app nl in het hoofdmenu willen plaatsen.

Re: favorieten instellen tom tom live kaart

Geplaatst: 24 jan 2015 20:13
door GertjanVB
Als je tikt op de kaart in het hoofdmenu, daarna nog een tik op de navigatiekaart, dan krijg je volgens mij een kaart met de totale route en indien van toepassing file informatie.

Re: favorieten instellen tom tom live kaart

Geplaatst: 25 jan 2015 01:02
door PieterZoe
Klopt. Je moet daarvoor eenmalig de setting van Toon NP aanpassen en het vakje Verkeer aan te klikken. De kaart toon zich dan in grijs met alle files, verkeersopstoppingen etc. Deze instelling wordt keurig onthouden. Ook nadat je de auto uitgezet hebt. Daarna is verkeer bekijken een kwestie van twee keer op de kaart klikken: 1 keer om naar volledig scherm te gaan en dan nog 1 keer om de verkeerskaart te zien.

Re: favorieten instellen tom tom live kaart

Geplaatst: 25 jan 2015 11:40
door Helly Hansen
Het is gelukt. Nu nog maar twee keer klikken.