Pagina 1 van 1

Muziek voor in de R-Link

Geplaatst: 28 jun 2015 18:48
door Eric H
De vakantie zit er weer aan te komen dus weer hoog tijd om wat Reis Muziek op een usb stick te zetten.
Ik heb hier een 64 gb stick dus meer dan genoeg ruimte voor heel veel leuke muziek......dacht ik dus!
Maar als het stickie als ntfs of exfat geformatteerd is behoud hij zijn 64gb ruimte maar herkend de R-Link de inhoud niet (hij herkend het usb stickie wel).
Als ik de stick dus naar fat32 of fat formatteer dan herkend de r-link wel de inhoud en speelt ie dat ook af maar wordt de inhoud van de 64gb dus veranderd naar slechts 4 gb omdat fat32 en fat dit als maximaal geheugen herkennen.
Is er nou alsnog een optie om meer dan 4gb aan data/muziek op een bv 64 gb te plaatsen?
En, leest de r-link ook flac bestanden, dit is ook een audio compressie methode maar met behoud van kwaliteit t.o.v mp3 compressie.
gr,
Eric H

Re: Muziek voor in de R-Link

Geplaatst: 28 jun 2015 20:11
door Eric H
Speelt geen Flac bestanden dus. :(

Ik heb inmiddels een oplossing gevonden, dit programma Easeus Partition Master v910 Professional heeft de 64 gb stick van ntfs/exfat naar fat 32 geformatteerd. Ik heb er nu alvast 1.6gb aan muziek op staan en bij de eigenschappen blijft aan geheugen 64gb staan.
Ik ben benieuwd hoeveel er nu max opgezet kan worden mits ik niet een bestand groter dan 4 gb er direct op wil zetten want dat wordt dan waarschijnlijk niet geaccepteerd door fat32. Maar steeds muziek mappen onder de 4 gb op de stick bijzetten zal nu denk ik geen probleem geven.
Ik ga nu eerst kijken of de r-link flac bestanden afspeelt.

Re: Muziek voor in de R-Link

Geplaatst: 24 aug 2015 22:22
door HugovanMeurs
Hallo Eric,

Ben heel benieuwd waar je op uit bent gekomen. Al enig idee hoeveel mappen of tracks je kwijt kunt op een USB stick?

Ik heb een nieuwe r…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.