Pagina 1 van 1

Specificaties USB-stick?

Geplaatst: 17 mar 2016 19:01
door StephanP
Onlangs heb ik een USB-stick van 64 GB in gebruik genomen voor mijn muziek.
Sinds dat moment ondervind ik kuren met de R-Link:
- R-Link start traag
- Elke keer worden de Europese wegenkaarten weer opnieuw ingeladen
- Als R-Link eindelijk de USB-stick in het vizier heeft en ernaar overschakelt, lijkt de Shuffle play niet bijzonder random

Vragen:
- Op welke manier moet de USB-stick geformatteerd zijn?
- Is 64 GB te groot?
- Hoe moeten/mogen de muziekbestanden op de USB-stick opgeslagen staan: alle bestanden in een map, mappenstructuur met artiest, album, disk1, nummer?
- Heeft het voordeel/nadeel .m3u of .pls plylist bestanden toe te voegen en zo ja waar?

Auto: Renault Captur (januari 2015)

Re: Specificaties USB-stick?

Geplaatst: 04 mei 2016 23:16
door HarmOtten
@StephanP,
Ik heb dezelfde soort problemen met een 32Gb USB stick.
Aangezien exact dezelfde bestanden op een 4Gb stick geen problemen veroorzaakt, lijkt het puur aan de snelheid van de stick te liggen, maar zekerheid daarover heb ik niet.

Waar had jij de 64Gb stick gekocht? en wat is daarvan de snelheid?

Re: Specificaties USB-stick?

Geplaatst: 05 mei 2016 09:54
door rvdgaag
Snelheid is belangrijk, nog belangrijker is dat je hem FAT32 formatteert met 32 bytes cluster grootte. Met grotere stick(64 mb en plus) kan Windows of Mac dat niet, daar zijn speciale programmaatjes gratis voor te downloaded.

Re: Specificaties USB-stick?

Geplaatst: 05 mei 2016 10:48
door puccini
Hier geen problemen met 64 GB (op de MAC)

Re: Specificaties USB-stick?

Geplaatst: 05 mei 2016 22:42
door Outdoor
Ik gebruik de Sandisk UltraFit 64GB USB3.0 FlashDrive. Heb niets geformatteerd, maar direct de muziek op de USB-stick gezet. Mappenstructuur: artiest / album / muzieknummers.
Werkt feilloos, met dien verstande dat in de meeste gevallen bij het begin van de rit het eerstvolgende muzieknummer niet gelijk begint, maar pas na zo'n minuut of twee. Maar gek genoeg begint soms de muziek van de USB gelijk na het starten van de auto. Verklaren kan ik het niet.

Re: Specificaties USB-stick?

Geplaatst: 06 mei 2016 09:22
door StephanP
Na de problemen die ik in het eerste bericht heb genoemd, heb ik de usb opnieuw geformatteerd (FAT32) en de muziekbestanden nog eens goed bekeken. Daar zaten een aantal bij met ongeldige karakters in de bestandsnamen. Die heb ik ook gefikst.
Nu heb ik geen rare effecten meer.
Alle bestanden staan nu bij elkaar in de hoofdfolder. Ik zal ze later nog eens ordenen op artiest/album/nummer.