Pagina 1 van 1

Systeemupdate Capture 2013 naar 11.344?

Geplaatst: 02 mar 2023 13:35
door dutchdodo
hallo Forumlezers,

ik heb een Captur uit juni 2013 gekocht en wil graag updaten naar 11.344 om uiteindelijk Android auto actief te krijgen op mijn Rlink1 - Evolution.
Graag hoor ik of dit wel mogelijk is en hoe dat eventueel te doen.

Heb gisteren via RLink en de SD kaart een update gedaan maar het Rlink systeem staat nog steeds op 11.313 net als voor de update.
Weet iemand of er een beperking is vanuit het jaar van model auto of het rlink systeem?

Hoor graag van jullie.

Groeten Marcel

Re: Systeemupdate Capture 2013 naar 11.344?

Geplaatst: 04 apr 2023 17:39
door dutchdodo
Een update op eigen post.

Ik heb bij de dealer een update laten doen naar de laatste versie 11.347.
Was wel prijzig en kan waarschijnlijk ook wel goedkoper bij andere garages of personen maar ik wilde zeker weten dat er geen problemen uit voort zouden komen.
Daarna via marktplaats een persoon gevonden die met de juiste kabels de instellingen van het Rlink systeem heeft aangepast zodat ik nu beschik over Android auto.

De reden waarom ik Android auto wilde was vooral om niet afhankelijk te zijn van kaarten van Renault voor als in het buitenland ben.

Re: Systeemupdate Capture 2013 naar 11.344?

Geplaatst: 15 mei 2024 19:41
door J-D
Ik was vandaag ook opzoek naar een stappenplan om in ieder geval de R-Link software te updaten naar een recente versie.

Lang verhaal kort:
  1. Account
login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.