Pagina 1 van 1

Tom Tom flits melding error

Geplaatst: 03 mar 2016 21:27
door S_Swart
Ik loop tegen een issue aan en ben benieuwd of meerdere kadjar eigenaren er last van hebben.
Dagelijks rijd ik langs een punt waarbij de Tom Tom waarschuwt voor een mobiele flitser. Echter geen enkele keer stond deze er ook werkelijk. Op zich niet zo'n probleem. Maar de melding blijf visueel in beeld en ook de geluidssignalen welke mij vertellen mijn snelheid aan te passen blijven actief tot ik mijn auto stil zet op de parkeerplaats 40km verderop.
Bekend probleem, of heb alleen ik daar last van?

Echte meldingen van daadwerkelijke mobiele controles krijg ik dan weer niet te zien. Kunnen wij deze zelf ook doormelden?

Bedankt alvast voor het meedenken!

Re: Tom Tom flits melding error

Geplaatst: 03 mar 2016 22:27
door michelvd
Ik had dat probleem vanmorgen met de trajectcontrole op de A10. Die bleef ook maar waarschuwen mijn snelheid aan te passen op het moment dat ik na de controle weer 100 ging rijden. Uiteindelijk heb ik bij Purmerend de meldingen maar uitgezet.

Re: Tom Tom flits melding error

Geplaatst: 04 mar 2016 08:31
door DHL
Die flitsmeldingen hangen af van de tomtom livediensten en zijn veel minder accuraat dan coyote. Desalniettemin hebben ze me in het verleden toch enke…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.