Pagina 1 van 1

21% bijtelling / optie 8,7" TFT kleurenscherm

Geplaatst: 11 jun 2016 20:48
door GuRa
Vandaag proefrit gemaakt in de Kadjar Bose dci 110 automaat met 19" banden. Volgens de verkoper valt deze versie in de 21% categorie. Dit was mij onbekend en kan ook nergens vinden dat dit zo is. Kijk ik verkeerd of .....?
En dan nog een vraag. Ik maakte de opmerking dat ik het 7" scherm wat klein vind. Verkoper gaf aan dat dit met r- link pack geleverd wordt met 8,7" scherm zoals in de Espace en Talisman. R-link is standaard bij de Bose, dus die vlieger gaat niet op maar de hele 8,7" scherm optie zie ik ook nergens. Wederom, kijk ik verkeerd of .....?
Vond de automaat trouwens niet super bij het wegrijden. Wat trage reactie. Lees wel meer over schokken bij de Kajar. Is dit een automaat dingetje en bij de handgeschakelde versie dus beter?

Re: 21% bijtelling / optie 8,7" TFT kleurenscherm

Geplaatst: 12 jun 2016 09:52
door rvdgaag
21% regeling kan je makkelijk nakijken, check de CO2 uitstoot volgens opgave van Renault en daarna kan je bij de belastingdienst checken in welke bijtellingscategorie hij valt.

Deze Kadjar doet 103 gram per kilometer en valt dus onder de 21% norm.

Het display geloof ik niet, kan me niet voorstellen dat de 8.7 inch past in het dashboard van de Kadjar. Wellicht even een andere dealer vragen.

Re: 21% bijtelling / optie 8,7" TFT kleurenscherm

Geplaatst: 12 jun 2016 13:04
door mp3
bekijk ook co2 met downgrade naar 17'' velgen, heb ik gedaan, is wel benzine,

downgrade naar 17'' brengt co2 op 99gr, best effe checken wat implicat…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.