Pagina 1 van 1

Rammelen boven 150 km/u

Geplaatst: 08 jul 2016 15:01
door Maartenpennings
Vandaag met de Kadjar de snelweg op geweest en even lekker gas gegeven. Opeens schrok in mij dood. Boven de 150 km/u begon hij allemaal trillende geluiden te maken alsof er iets los zat dat ging rammelen. Hij doet dit echt pas boven snelheden van 150. Het is niet de rijbaansignalering en ook niet het resonantiegeluid zoals ik in een ander onderwerp heb aangesneden.
Begin nu echt te balen. Ik heb een maandagochtend Kadjar gekocht? :oops:

Kent iemand dit. Ik verdenk er persoonlijk de zwarte plastic kap aan de onderzijde van de auto, maar weet dit niet zeker. Voor de rest lijkt alles vast te zitten.
Ik ga over 2 weken op vakantie en zal echt wel een keer boven de 150 pieken. Fijn.
:fp:

Re: Rammelen boven 150 km/u

Geplaatst: 08 jul 2016 16:43
door mechanic
Terug naar de garage ermee,hoort natuurlijk niet.
Al zal bij een proefrit de monteur/chef niet boven de max snelheid gaan en zal je zelf de auto moeten besturen gok ik. Dat maakt voor een rammeltje niet uit natuurlijk.

Re: Rammelen boven 150 km/u

Geplaatst: 08 jul 2016 20:11
door janpeter
Komt me bekend voor. Een paar weken geleden even op-en-neer naar Noord Italië. Op de Autobahn in Duitsland een luide resonantie boven 170km/u. Ik zat …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.