Pagina 1 van 1

Boordcomputer reset elke dag (ook cockpit)

Geplaatst: 01 jan 2018 09:44
door Matla
Hallo,

Ik rij nu 2 maanden een nieuwe Renault Kadjar Bose EDC. Mooie auto, erg content mee, maar ik loop er tegen aan dat ik dagelijks een deel van mijn persoonlijke instellingen weer opnieuw moet instellen.

Niet alles gelukkig, maar ik bijvoorbeeld het volume van de knipperlichten en de cockpitweergave wel. Met name dat laatste vind ik vervelend, als je dan toch zelf de look mag geven aan je interieur, dan is het wel zo leuk als dat zo blijft.
Ik heb in een scenic gereden en daar kan ik een persoonlijk profiel aanmaken en deze bleef bewaard, bij de Kadjar gaat de cockpitweergave elke ochtend weer terug naar Eco-look (de kleur blijft wel zoals ik gekozen heb). Terwijl ik niet in ECO rijd. Het is misschien een miniscuul probleem, maar je wilt toch dat het werkt zoals je wilt. :wink:

De dealer weet niet wat het probleem is, inmiddels al 3x teruggeweest, updates gehad, laten zien hoe ik het aanpas, maar probleem blijft.

Zijn er anderen die hier ook last van hebben?

Groeten,
Joris

Re: Boordcomputer reset elke dag (ook cockpit)

Geplaatst: 01 jan 2018 10:37
door a1105
in de kadjar kan je toch ook een persoonlijk profiel aanmaken.

Re: Boordcomputer reset elke dag (ook cockpit)

Geplaatst: 01 jan 2018 11:59
door Matla
Klopt, heb ik ook. Alleen bewaard deze dus op 'mijn' profiel deze instellingen niet.

In de scenic waren de keuzes ook uitgebreider met bijv wijze va…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.