Pagina 1 van 1

Biepgeluid snelheid

Geplaatst: 08 aug 2016 08:08
door ZINO
Ik wil het vervelende beepje uitzetten bij naderen van camera. :think:
Het kan helemaal stil gezet worden, maar dan blijft het vervelende onderbreken van het radio geluid wel bestaan.
Je kan ook snelheidscontrole uit zetten, maar dan is het verkeersbord met de snelheid ook weg op mijn display, en die wil ik wel behouden.
Of zit er ergens een setting waarme ik het radio geluid zo kan instellen dat dit niet verminderd van geluidsniveau als er andere signalen binnen komen (beep geluid snelheid - GPS stem - ed)

Alvast bedankt

Re: Biepgeluid snelheid

Geplaatst: 08 aug 2016 14:12
door El-Salvador
Dit is ook het geval bij mijn huidige Laguna. Het is mij nooit gelukt het onderbreken van de radio uit te zetten.
Ik heb het vermoeden dat dit niet mogelijk is zonder de waarschuwing geheel uit te zetten.

Re: Biepgeluid snelheid

Geplaatst: 12 aug 2016 22:59
door Bull
Bij mijn vorige auto (Megane) kon ik wel automatisch volume aanpassen bij berichten/meldingen (radio zelfs helemaal niet onderbreken) maar dat was geen Rlink systeem maar wellicht dat er nog wat legacy is overgenomen.
Ik zal nog eens zoeken want vind nog steeds hidden features in het Rlink syteem (bv. airco instellingen zijn redelijk goed verstopt)
Laat je wel weten.

Re: Biepgeluid snelheid

Geplaatst: 25 aug 2016 15:44
door Verwijderd 25631
Op het forum halen we volgens mij 2 dingen door elkaar, en dat denk ik omdat ik gisteren vanaf Schiphol naar huis reed, ook het e.e.a had meegemaakt.

1. NADEREN VAN FLITSPALEN
Als je een flitspaal nadert hoor je geen "biepgeluid" maar een gesproken stem die zegt dat je een roodlicht/snelheidscamera nadert.

2. GEWIJZIGDE SNELHEID OP DE WEG
Stel je gaat op de snelweg van een 130-stuk naar een 120-stuk toe dan krijg je een soort 'bliep" of "boink" geluid als je te hard blijft rijden in het 120 stuk.

Nummer 1 heb ik al uitgezet, maar nummer 2 heb ik geen idee van hoe en wat. Nummer 2 stoort mij ook immens.

Re: Biepgeluid snelheid

Geplaatst: 25 aug 2016 20:06
door Bull
Punt 1 vind ik juist beter, ideaal die gesproken waarschuwing bij nadering flitspaal, een (gedempt) bliepje heb je zo gemist.
En tis nou ook niet zo dat die palen om de 100m staan;-)