Pagina 1 van 1

camera uitbreiden?

Geplaatst: 06 jul 2019 12:20
door advanbrunschot
Mijn Talisman is uitgerust met het herkennen van verkeersborden, daarom zal er achter de voorruit een camera geplaatst zijn. En die camera heeft een sensor die de beelden doorstuurt naar iets wat de herkenning van de verkeersborden doet. Nu had ik gedacht, die beelden kun je toch opslaan op een geheugenkaart en dan heb je een dashcam die perfect weggewerkt is.

Zou Renault daar niet aangedacht hebben (dan mogen ze mijn idee kopen), of zijn er andere dingen die deze toepassing tegen houden?

Re: camera uitbreiden?

Geplaatst: 06 jul 2019 12:41
door cortrans
Helaas is dit geen “gewone” camera zoals een dashcam dus uw idee gaat niet helemaal op (als is ie leuk bedacht).
Het ook een soort database van gegevens, want hij leest niet echt de verkeersborden (goed te zien bij tijdelijke werkzaamheden bijvoorbeeld)


Verzonden vanaf mijn iPhone 7

Re: camera uitbreiden?

Geplaatst: 06 jul 2019 13:08
door advanbrunschot
Ik had juist de indruk van wel, want als ik ergens een snelheidsbord zie wat volgens mij tijdelijk is, dan komt toch de juiste snelheid in beeld. Ik z…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.