Pagina 1 van 1

middenarmsteun demonteren

Geplaatst: 17 aug 2021 10:15
door exroosje
De vergrendeling van mijn middenarmsteun klep is lam waardoor de klep omhoog veert. Met de hand kan ik de drukknop wel uittrekken zodat hij alsnog blijft zitten. Ik vermoed dus een gebroken veertje oid.

Nu zitten er 2 schroeven aan de onderkant van de klep dus die heb ik losgeschroefd, waarna ik verwachtte de bekleding van de klep te kunnen loshalen, maar daarna kon ik nog steeds niet gemakkelijk de boel lostrekken. Ik durfde er niet te veel kracht op te zetten? Weet iemand hoe ik deze klep kan demonteren /open krijgen?

Re: middenarmsteun demonteren

Geplaatst: 17 aug 2021 14:13
door nasolini
Hallo Exroosje,

Ik heb helaas niet de oplossing (tenminste niet officieel) maar wil wel graag aan je vragen of je middenarmsteun open blijft staan. Ik heb namelijk een middenarmsteun die niet uit zichzelf open blijft.

Overigens het probleem dat jij hebt met de drukknop had ik ook. Ik heb er toen wat WD40 in gespoten en er nooit meer last van gehad.

Re: middenarmsteun demonteren

Geplaatst: 17 aug 2021 17:29
door exroosje
Ja, hij blijft open staan. Hij veert omhoog dus. Op he duitse talisman forum heb ik inmiddels een topic gevonden hierover, er zit een veertje in en d…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.